Megoldásra vár

Bokatörő terepviszonyok a járdán

Anonim Járókelő

A József körút 38. előtt a helybéliek már alternatív módszerekkel és jelzésekkel próbálják a gyalogosok figyelmét felhívni a balesetveszélyre. Ezen a szakaszon több másik bucka és gödör is van ezen kívül. Kérem az illetékesek szíves intézkedését, hogy balesetveszély nélkül lehessen közlekedni gyalogosan a körút mentén. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 38

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, August 25, 2020 4:45 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem kerület inkább?
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére