Megoldott

építkezési hulladék (sitt) az úttesten

Anonim Járókelő

A Völgy utca 12 előtt nagy kupac sitt éktelenkedik az úttesten, a közlekedést is zavarva. (A 61-es villamos vonala mentén.)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Völgy u. 25a

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy A bejelentésben megjelölt ingatlan előtti közterületen a 2020. augusztusi és szeptemberi hónapban végzett ellenőrzése...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. Amennyiben a II. Kerületi Önkormányzat illetékes a probléma megoldásában, a probléma jellegétől, valamint a re...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területen a kerületi önkormányzat illetékes.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68917/epitkezesi-hulladek-sitt-az-uttesten
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerületet is értesíteni kellene szerintem, mert ez illegális hulladéklerakás (illegális közterületfoglalás) kb.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Homokkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Szemetes hiánya?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mecset utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére