Megoldásra vár

Rendszám nélkül

Frissítés 2020.08.26.
Három éve lejárt műszaki.
Kötelező NINCS.
És senki nem tehet semmit?

-----

Ez az autó rendszám nélkül parkol.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Almádi u. 6a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap még ott álldogált.
  • Általános Név visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett járművek hatósági jelzéssel felszereltek, ezért a
    közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3)
    bekezdése szerint intézkedésre nincs jogalap.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez az autó rendszám nélkül parkol."-ról "Frissítés 2020.08.26. Három éve lejárt műszaki. Kötelező NINCS. És senki nem tehet semmit? ----- Ez az autó rendszám nélkül parkol."-ra.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Három éve lejárt műszaki.
    Kötelező NINCS.
    És senki nem tehet semmit?
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    A 10 nap letelt.
    Még mindig nem tűnt el.
    Viszont kiraktak egy rendszámot az ablakba.
    Most akkor mi van?
    Jegyző?
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Ford Mondeo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pillangó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott ezüst színű autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére