Megoldott

Elhagyott autó a Francia úton

A képen látható autó hónapok-évek óta parkol a Francia úton a Mogyoródi út és Tábornok utca közti szakaszon. Az autó külső állapotát tekintve valószínűleg műszakilag alkalmatlanok a közúti forgalomban való részvételre. A jármű belső terében található szemétkupac pedig közegészségügyi kérdéseket is felvethet. Kérem az illetékes hatóságot, hogy a járművek elszállításáról gondoskodjon.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 10

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A gépjármű ellenőrzésünkkor nem volt a helyszínen.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1 211 2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a rendszámot elviszi a szél, akkor várható gyors változás.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha más nem-előbb utóbb csak lejár a műszakija, és mivel több éve látom itt rozsdásodni a gépet, ezért ez lassan időszerű lesz. Vagy csak túl optimista vagyok. :)
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszámos. Diplomáciai mentessége van. #soseoldódikmeg #szeretünkZugló
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére