Megoldott

Elvesztett stóc újság és szemét a Dayka Gábor utcai buszmegálló mögött

Az #F02054 azonosítójú BKK buszmegálló mögött felejtettek véletlenül egy stócnyi Újbuda újságot és szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink már nem találták a helyszínen az újságokat.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68731/elvesztett-stoc-ujsag-es-szemet-a-dayka-gabor-utcai-buszmegallo-mogott
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez sajnos állandó probléma ebben a megállóban. Az FKF, a BKK, a MÁV határain terül el e vidék. A bokrokba és buszmegálló mögé dobált szemetet nem tudják sajnos eldönteni, hogy kinek kéne összeszedni....
  • Rónai Henrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Én az ilyeneket fel szoktam venni és kidobom :) Gyorsabb és sokkal hatékonyabb, mint kirakni ide, várni amíg intézkednek, addigra amúgy is eltűnik onnan.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére