Megoldott

Botlásveszély a Boldizsár utcában

A Boldizsár utcában, a Kérő utca 20-nál kivágtak tőből egy oszlopot a járda közepén. Maradt viszont egy 1-2 centis kiálló rész, amiben felbotlik a járókelő, ha nem figyel.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kérő u. 20

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopcsonk mellé felállítottak egy táblát. Mivel az oszlopot nagy valószínűséggel kikerülik az emberek, így már nem fognak felbukni a csonkban :)
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentést továbbítottuk a kivitelező felé és felkértük a balesetveszélyes állapot megszüntetésére. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvöz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére