Megoldott

Kommunális hulladék

Csepelen, a Völgy utca 15-nél lévő zárható szeméttároló mellett zsákokban gyűlik a hulladék.
Kérném az FKF vagy a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 10

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, elvitték. Lehet, hogy egy jóérzésű lakó bedobálta a kukába a szemetet.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szemetes utca és park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mars utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére