Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020. 09. 14.
Én még soha nem láttam itt senkit büntetni.
------------
A Telepes utcában a Miskolci és a Fűrész utca közötti szakaszon szinte végig a padkára félig felállva kellene parkolni, ám szinte mindenki szabálytalanul parkol,és ezért a busz nem fér el, ha jön szembe valaki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Telepes u. 74

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Telepes utcában a Miskolci és a Fűrész utca közötti szakaszon szinte végig a padkára félig felállva kellene parkolni, ám szinte mindenki szabálytalanul parkol,és ezért a busz nem fér el, ha jön szembe valaki."-ról "FRISSÍTÉS 2020. 09. 14. Én még soha nem láttam itt senkit büntetni. ------------ A Telepes utcában a Miskolci és a Fűrész utca közötti szakaszon szinte végig a padkára félig felállva kellene parkolni, ám szinte mindenki szabálytalanul parkol,és ezért a busz nem fér el, ha jön szembe valaki."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én még soha nem láttam itt senkit büntetni.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    Tisztelettel:

    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zugló
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Van ilyen kresz tábla is asszem, ami jelzi, hogy féloldalasan kell felállni.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak a szembe jövővel van baj,
    A kihajtás a Szentes utcából egy orosz rulett.
    Úgy parkolnak, hogy semmit nem látsz a forgalmas főútból amikor kikanyarodsz.
    Ezt is megvizsgálhatnák a hatóságok é...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Leparkolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére