Válaszra vár

Lekopott felfestés

Lekopott a bicikli sáv felfestés és a zebra is kopott

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 33

Hozzászólások

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Petró-Vajkó Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére