Megoldott

Megsüllyedt járda

Csepelen, a József Attila utca 13. előtt a járda megsüllyedt, balesetveszélyes.
Kérném a probléma kivizsgálását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 13

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre elkészült 10 hónap után!!!
    Köszönöm.
  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó hír: elindult a projekt! :-)
    Már csak egy apróbb mozzanat van hátra......
  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Már történt egy apróság. Kiszalagozták a területet.......
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4025/2/2020/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk elkerítette a bejelentésben megjelölt burkolathibát. Tájékoztatjuk, hogy kerületünk járdáinak karbantartását
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem fog megoldódni sajnos. Közterületről van szó, de lehet, hogy a tulaj dolga lenne a járdát karbantartani.
    Legközelebb nem teszek fel ilyen észrevételt. Elnézést.
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeptember 12-én készült kép:
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4025/1/2020/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy bej
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére