Megoldott

Kidöntött kuka

Anonim Járókelő

A Bartók Béla út/Hamzsabégi sétánynál a buszmegálló mögötti kuka (eredetileg a földbe volt ásva az alja ha jól láttam) több napja ki van döntve. :(

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Karolina út

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.08.04. 10:56 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére