Megoldott

Lyuk van a közepén

Lyuk van a fedlap közepén a zebra végén. Valószínűleg forgalomtechnikai vagy Telekomos.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 65

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerület, Róbert Károly krt. 65. előtt a nagyméretű fedlapból hiányzó gázdugó pótlását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére