Megoldásra vár

Budapart sétáló utca folyamatos parkolóként üzemel, hiányzó és rosszul elhelyezett korlátsorokkal

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő,

A 11. Bíró László József krt és környékén átadás (2019 ősz) óta kisebb káosz uralkodik részben a hibásan kialakított forgalomkorlátozó térelemek miatt, kérném szives véleményük és segítségüket a megfelelő korrekciókhoz.

- A sétáló utcát átadás (a behajtani tilos tábla ellenére) óta szabálytalankodók parkolóként használnak (szó szerint tömve van autókkal)
- A behajtani tilos tábla egyébként elég megtévesztő helyen van az autóút jobb oldalán, mivel térkövekkel van kijelölve az autóút így úgy is értelmezhető, hogy arra vonatkozik
- A sétálóutcát mintha szándékosan el sem kerítették volna
- Miközben a területen több olyan korlátsor is van ami lezárt "sétálóterek" közepén futnak ránézésre teljesen értelmetlenül
- Az üzemelő irodaház magánakcióként minden nap lezárja egy bólya sorral a saját sétányát (ezzel is a sétálóutcába terelve mindenkit)
- Az autóút mentén néhány várakozni tilos (max 10p.) táblás parkolóhely van. Ez ki és hogy tudja kontrollálni?
- A utcák és garázsbehajtók előtt folyamatosan parkolnak tilosban látszólag 0 következménnyel
- A szitáció már odáig fajult hogy a lakóközösségek saját költségen fontolgatják valamilyen záróelem elhelyezését

A problémasor illusztrációi mellékelve, kivitelező nem reagál a feltett kérdésekre.

Köszönettel,
Balázs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kopaszi-gát 5

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 67988 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapart projekt területén az utcák egy része készült el, az építkezés folyamatosan halad a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Pinter Boglarka hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy ma reggeli fotó. Azt hiszem a helyzet nemhogy javulna, egyre rosszabb! Miért nem tesznek végre valamit? Ezzel az erővel az út közepén is parkolhatnánk. Csak azért, mert itt nem "zavarja a forga...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő, A 11. Bíró László József krt és környékén átadás (2019 ősz) óta kisebb káosz uralkodik részben a hibásan kialakított forgalomkorlátozó térelemek miatt, kérném szives véleményük és segítségüket a megfelelő korrekciókhoz. - A sétáló utcát átadás (a behajtani tilos tábla ellenére) óta szabálytalankodók parkolóként használnak (szó szerint tömve van autókkal) - A behajtani tilos tábla egyébként elég megtévesztő helyen van az autóút jobb oldalán, mivel térkövekkel van kijelölve az autóút így úgy is értelmezhető, hogy arra vonatkozik - A sétálóutcát mintha szándékosan el sem kerítették volna - Miközben a területen több olyan korlátsor is van ami lezárt "sétálóterek" közepén futnak ránézésre teljesen értelmetlenül - Az üzemelő irodaház magánakcióként minden nap lezárja egy bólya sorral a saját sétányát (ezzel is a sétálóutcába terelve mindenkit) - Az autóút mentén néhány várakozni tilos (max 10p.) táblás parkolóhely van. Ez ki és hogy tudja kontrollálni? - A utcák és garázsbehajtók előtt folyamatosan parkolnak tilosban látszólag 0 következménnyel - A szitáció már odáig fajult hogy a lakóközösségek saját költségen fontolgatják valamilyen záróelem elhelyezését A problémasor illusztrációi mellékelve Köszönettel, Balázs"-ról "Tisztelt Járókelő, A 11. Bíró László József krt és környékén átadás (2019 ősz) óta kisebb káosz uralkodik részben a hibásan kialakított forgalomkorlátozó térelemek miatt, kérném szives véleményük és segítségüket a megfelelő korrekciókhoz. - A sétáló utcát átadás (a behajtani tilos tábla ellenére) óta szabálytalankodók parkolóként használnak (szó szerint tömve van autókkal) - A behajtani tilos tábla egyébként elég megtévesztő helyen van az autóút jobb oldalán, mivel térkövekkel van kijelölve az autóút így úgy is értelmezhető, hogy arra vonatkozik - A sétálóutcát mintha szándékosan el sem kerítették volna - Miközben a területen több olyan korlátsor is van ami lezárt "sétálóterek" közepén futnak ránézésre teljesen értelmetlenül - Az üzemelő irodaház magánakcióként minden nap lezárja egy bólya sorral a saját sétányát (ezzel is a sétálóutcába terelve mindenkit) - Az autóút mentén néhány várakozni tilos (max 10p.) táblás parkolóhely van. Ez ki és hogy tudja kontrollálni? - A utcák és garázsbehajtók előtt folyamatosan parkolnak tilosban látszólag 0 következménnyel - A szitáció már odáig fajult hogy a lakóközösségek saját költségen fontolgatják valamilyen záróelem elhelyezését A problémasor illusztrációi mellékelve, kivitelező nem reagál a feltett kérdésekre. Köszönettel, Balázs"-ra.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére