Megoldatlan

Gyűlölködő felirat a padon

A Tabánban ismét gyűlölködő felirat jelent meg egy padon, majdnem pontosan az amit pár hónapja bejelentettünk. Érdemes lenne olyan festéket használni ami könnyebben lemosható, vagy nem fog rajta ez a filc, mert úgy látszik, hogy a művész könnyen újra tudja festeni a művet ha akarja.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Kereszt u.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Bence!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Várjuk visszajelzésed!
    Köszönjük!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Járókelő bence visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tárgyi bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom Önöket, hogy a jelzett pad tisztítását pénteki napra beterveztük.
    Köszönjük a bejelentést.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált emléktábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére