Megoldott

Bokatörő gödrök

Anonim Járókelő

Valaki, valamit kihantolt. Vagy be. Vagy ki tudja.
De itthagyta, beaszfaltozatlanul. Elkerítve nincs. A szintkülönbség jelentős. A mintázata elég gány, így készül a mindenféle foltozott, majd felpenderedett-megrepedezett járda.
Szíveskedjenek feltörni teljes felületen, és az előírások szerint leaszfaltozni.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 48e

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, July 28, 2020 3:44 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Su...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a gányolást. Még egy kis cikkcakk minta kellene bele.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére