Megoldott

Billegő csatornafedél - ismét

A korábban itt bejelentett és megoldott probléma ismét előállt: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/63138/billego-csatornafedel

A Tűzoltó u. 33/B. előtti csatornafedél nem illeszkedik rendesen, emiatt minden egyes áthaladó autó két hangos koppanást okoz. Kérem az illetékeseket, hogy igazítsák meg a fedelet és/vagy ékeljék ki, hogy a zaj megszűnjön.

Kérném, hogy ezúttal egy időtállóbb megoldás szülessen, hogy ne kelljen Önöknek sem kéthetente kivonulni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 42

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a keretében mozgó
    fedlapot rögzítették.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    ------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • L Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult vízfolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Albert Flórián útca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh István
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére