Megoldott

Billegő csatornafedél

A Tűzoltó u. 33/B. előtti csatornafedél nem illeszkedik rendesen, emiatt minden egyes áthaladó autó két hangos koppanást okoz, amit ezekben a maradjotthonos időkben elég idegesítő egész nap hallgatni. Kérem az illetékeseket, hogy igazítsák meg a fedelet és/vagy ékeljék ki, hogy a zaj megszűnjön.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 29

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését és türelmét. Munkatársaink megoldották a
    problémát.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikációs vezető

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    ------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • L Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult vízfolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Albert Flórián útca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh István
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére