Válaszra vár

Büdös kuka

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.09.06.:

"A kukat gyakrabban uritik! Az edenyt nem mostak ki! :( Kimosas utan javasolt lenne egy zsak elhelyezese benne!"

-----

FRISSÍTÉS 2020.06.16.:

Az I. kerület válasz:
"A hulladékgyűjtők ürítését a Fővárosi Közterület Fenntartó Zrt (FKF Zrt) naponta elvégzi.
Felvettük a kapcsolatot az FKF Zrt-vel, kértük a gyakoribb ürítést, továbbá egyeztetni fogunk a jövőben arról, hogy még egy hulladékgyűjtő edényt kihelyezzünk az óvoda közelébe.
A gyűjtőedényt a Budavári Önkormányzat GAMESZ munkatársai a héten kimossák, kifertőtlenítik."

-----

Az ovoda elotti kukat nem uritik ha igen mint pl. Ma akkor is bele van rohadva egy csomo hulladek!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 56b

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Az ovoda elotti kukat nem uritik ha igen mint pl. Ma akkor is bele van rohadva egy csomo hulladek!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.09.06.: "A kukat gyakrabban uritik! Az edenyt nem mostak ki! :( Kimosas utan javasolt lenne egy zsak elhelyezese benne!" ----- FRISSÍTÉS 2020.06.16.: Az I. kerület válasz: "A hulladékgyűjtők ürítését a Fővárosi Közterület Fenntartó Zrt (FKF Zrt) naponta elvégzi. Felvettük a kapcsolatot az FKF Zrt-vel, kértük a gyakoribb ürítést, továbbá egyeztetni fogunk a jövőben arról, hogy még egy hulladékgyűjtő edényt kihelyezzünk az óvoda közelébe. A gyűjtőedényt a Budavári Önkormányzat GAMESZ munkatársai a héten kimossák, kifertőtlenítik." ----- Az ovoda elotti kukat nem uritik ha igen mint pl. Ma akkor is bele van rohadva egy csomo hulladek!"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Budos kuka"-ról "Büdös kuka"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kukat gyakrabban uritik! Az edenyt nem mostak ki! :( Kimosas utan javasolt lenne egy zsak elhelyezese benne!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Várjuk visszajelzésed!
    Köszönjük!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tárgyi bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom:

    A hulladékgyűjtők ürítését a Fővárosi Közterület Fenntartó Zrt (FKF Zrt) naponta elvégzi.

    Felvettük a kapcsolatot
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét felhalmozódása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karolina út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére