Válaszra vár

Lejárt műszaki

Foglalja a helyet az óvoda előtti parkolóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 35

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Balázs park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Balázs park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére