Megoldásra vár

Hiányzó mózgéssérült parkoló

A Hermina úton a játszótér és Kalóz Burgernél a parkolóknál nincsen mozgássérült parkoló kijelölve. A rekreációs terület miatt kimondottan fontos lenne, hogy meg lehessen közelíteni akár kerekes székkel is. Kérem az illetékeseket e hiányt pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Állás utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    A felvetetett probléma megoldása már folyamatban van, a megvalósításhoz még egy kis idő szükséges.
  • H B Lotti elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére