bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Szent Korona utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XVI. kerület
    Pálya utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Wesselényi utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegálisan elhelyezett hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Wesselényi utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kavics az országúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Rádió utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kertből kihajló alacsony faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Rádió utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére