Megoldásra vár

Hiányzik a kerékpársáv felfestése

Már korábban is bejelentettem (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/44112/megint-lekopott-a-kerekparsav), de a helyzet azóta is romlik a Hegedűs Gyula utca Victor Hugo utca és Garam utca kozotti szakaszan. A gyakori jobbkanyarok es buszmegallok miatt mara teljesen lekopott a kerekparsav belso oldala. Fontos lenne, hogy tartos festekkel fessek vissza.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 55

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Hegedűs Gyula utcai kerékpáros infrastruktúra kopott burkolati jeleit szerepeltetjük a 2020. évi felújítási programunkban. A megvalósításra ütemezetten, kapacitásunk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére