Megoldott

Mondeo rendszám nélkül 1

A Szentes utcában rendszám nélkül áll egy autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentes u. 50

Hozzászólások

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    2020. augusztus 05. napján 13:05 perckor a Budapest XIV. kerület, Szentes utca 50. szám elől, elszállíttatásra került egy forgalmi rendszám nélküli szürke színű Ford Mondeo személygépkocsi. (Tárolás:...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem nagyon akar eltűnni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A reg matrica rajta, az is hatósági jelzés.
    Abból megállapítva, hogy forgalomból kivonva másfél éve.
    Műszaki lejárt márciusban.
    A jármű lefoglalás hatálya alatt áll.
    Ez nem tudom hogyan befolyásolja...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Erika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Balázs park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Balázs park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére