Megoldásra vár

Kidöntött behajtásgátló oszlop

Tisztelt Illetékes!

A Múzeum körút 31-33 előtt kidöntöttek egy behajtásgátló oszlopot a kijelölt rakodóhelyen.
Kérem, helyezzenek ki egy újat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Múzeum krt. 31

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Erika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére