Megoldásra vár

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

Penny parkolójában több éve szabálytalanul parkoló, otthagyott autó.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Váci út 27-29

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentők!

    A hivatkozott helyszínen rendészetünk munkatársai minden a közúti közlekedés szabályairól szóló; 1/1975 (II.5.) KPM-BM együttes rendelet alapján "üzemképtelen", és/vagy szabályta
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Penny Market"-ról "IV. kerület"-ra.

  • Penny Market válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.
    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy észrevételét jeleztük illetékes munkatársaink részére, tájékoztatásuk alapján az önkormány
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A mellette álló Suzuki évek óta ott rohad, hasonló eséllyel ez is erre a sorsra fog jutni.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Penny Market"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kráter a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Deák Ferenc utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld területen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére