Megoldásra vár

Szemetes parkolo

Anonim Járókelő

A kórház melletti parkolóban, főleg a gyógyszertár felőli oldalon a bokrok közt sok a szemét. Kérjük gyűjtsék be és szállítsák el. Sajnos vannak akik a dohanyboltbol kijövet szemetelnek. Ha nincs ott elég szemetes (vagy nem jó helyen van) érdemes lehet kihelyezni. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 38

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a PDF-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére