Megoldott

Rendszám nélküli Opel Corsa Bosnyák u. 13.

Rendszám nélküli Opel Corsa Bosnyák u. 13. előtt. Kérjük az elszállítást. Köszönet

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u. 16b

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    2020. július 15. napján 13:30 perckor a Budapest XIV. kerület, Bosnyák utca 13 szám elől, elszállíttatásra került egy forgalmi rendszám nélküli kék színű Opel Corsa személygépkocsi. (Tárol...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére