Megoldott

Putris utca

FRISSÍTÉS 2020.07.11.

"Sajnos nem volt hosszú életű a rend. Esetleg van olyan lehetőség amivel meg lehetne előzni ezeket a problémákat?"

------------------------------

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni a Diószegi Sámuel utca kitakarítását.

Köszönjük a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 6

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia, Köszönjük a bejelentést!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A hulladék elszállításra került, köszönjük a türelmet.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Szeretném kérni a Diószegi Sámuel utca kitakarítását. Köszönjük a munkájukat!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.07.11. "Sajnos nem volt hosszú életű a rend. Esetleg van olyan lehetőség amivel meg lehetne előzni ezeket a problémákat?" ------------------------------ Tisztelt Illetékes! Szeretném kérni a Diószegi Sámuel utca kitakarítását. Köszönjük a munkájukat!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem volt hosszú életű a rend...esetleg van olyan lehetőség amivel meg lehetne előzni ezeket a problémákat? :(
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen :)
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük belejentését. A jelzett utcaszakaszról munkatársaink begyűjtötték a hulladékot.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a kerületi önkormányzat illetékességébe tartozik.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67139/putris-utca/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a helyzet még mindig változatlan :(
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére