Megoldásra vár

Felgyűrődött járda

Tisztelt Illetékes!
A Bocskai úton, 1 fedlap pár körüli járdát erősen felgyűrte a fa gyökérzete.
A fedlapok is elmozdultak, megemelkedett az egyik oldaluk.
Ha lehetséges a fa megsértése nélkül javítani a járdát akkor kérném javítani.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 71

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, August 14, 2020 12:19 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére