Válaszra vár

Zöldhulladék lerakat

Anonim Járókelő

Csepelen a 1214 Budapest, Kossuth Lajos u. 117/A alatt lévő Közterület-felügyelet mögött a parkoló szélén gyűlik a zöldhulladék.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 117a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még továbbra is fellelhető a helyszínen.....
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére