Megoldatlan

elhagyott jármű

Régóta áll a Bácskai u.43 sz.előtt.Forgalomból kérelemre ideiglenesen kivonva.Műszakija2019.02.11.-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bácskai u. 43

Hozzászólások

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    NKH felé nem lehet jelezni? Ők vetethetik le a rendszámot ilyen esetben, nem?
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen.
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    jegyzo@zuglo.hu
    ide kell küldeni?
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    1-1,5 év múlva jogerős is lesz...
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    akkor a jegyző úrnak el kell küldeni az oldalon található összes megoldatlan ügyet ami 14 kerületi autóroncs
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A jegyző indíthat eljárást.Neki lehet írni.Indítani is fog eljárásokat?Kiderül ha írunk neki.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjött a válasz.

    Tisztelt Bognár Úr!

    Mindenekelőtt arra szeretnék rámutatni, hogy a közterület-felügyelet üzemképtelen járművekkel kapcsolatos jogköreiben nem történt változás. A közterület-felügye
    ...
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Remek.
    Holnap hozok néhány külföldi rendszámú roncsot...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Írtam a Rendészetnek.Ha megjön a válaszuk feltöltöm.Nyilatkozzanak az új rendelettel kapcsolatban.
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    na most akkor ezt nem értem
    itt a rendelet 48/2 pontja
    https://www.zuglo.hu/wp-content/uploads/2020/06/22-2020-VI-9-onkormanyzati-rendelet.pdf
    nem kéne mégis elvinni?
    ebbe segítsetek
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gróf Andi hozzászólt a bejelentéshez.

    Ajánlom figyelmetekbe, állítólag mától változik a helyzet : https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/66942/elhagyott-jarmu
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Van rendszám.
    Tudjuk a választ.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mondeo rendszám nélkül 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mondeo rendszám nélkül 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére