Megoldatlan

elhagyott jármű

Régóta áll a cukrászda előtt.Műszaki érvényessége 2019.06.22.-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 161

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mondeo rendszám nélkül 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mondeo rendszám nélkül 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére