Megoldatlan

Járdán parkolás

FRISSÍTÉS: 2020.07.20.
A pollerek pótlása érdekében küldjük tovább a bejelentést a Budapest Közút részére.

A Lőrinc pap téri templom előtt, a pollerek hiánya miatt nincs akadálya a járdán való parkolásnak. Az említett járdaszakaszon rendszeresen várakoznak személygépkocsik (akár napokig, büntetés nélkül) és furgonok, amelyektől végképp nem lehet a járdát rendeltetésszerűen használni, még lapjával sem fér el az ember, nemhogy babakocsival, kerekesszékkel. Miért kéne a gyalogosnak az úttestre lépnie a szabálytalankodók miatt??? Kérem a hiányzó oszlopok mielőbbi pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Lőrinc Pap tér 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Türelmesen várom a megoldást. Addig is:
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    ... egy lánc vagy egy mozgó oszlop is kiváló megoldás lenne, de az állandó telefonálgatást nem gondolom tartható eljárásnak.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A garázsbehajtáshoz egy poller kivétele is elegendő, kérem a többi pótlását, hogy a templom előtti szabálytalan várakozás ne legyen lehetséges.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    A pollerek az egyház kérésére hiányoznak, a garázsbehajtó akadálytalan használata miatt lettek eltávolítva.

    Kérjük, hogyha szabálytalan várakozást tapa...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses területen Társaságunk nem üzemeltet parkolás-gátló oszlopokat, így azok pótlását, kihelyezését nem tervezzük. Kérjük szíveskedjenek a bejelentést a kerületi Önkormányza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Lőrinc pap téri templom előtt, a pollerek hiánya miatt nincs akadálya a járdán való parkolásnak. Az említett járdaszakaszon rendszeresen várakoznak személygépkocsik (akár napokig, büntetés nélkül) és furgonok, amelyektől végképp nem lehet a járdát rendeltetésszerűen használni, még lapjával sem fér el az ember...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt JKF! Köszönöm válaszukat. Sokkal életszerűbb és hatékonyabb lenne a hiányzó két pollert pótolni. Kérem a probléma ilyen úton történő megoldását.
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését, amelyre reagálva utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterület kosajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére