Megoldott

Sün utca-Lidérc utca kereszteződés (betonkocka)

Anonim Járókelő

A 12. kerület Lidérc és Sün utca kereszteződése évek óta ezzel a betonkockával van díszítve, ami nem csak a Sün utcából való kanyarodást teszi nehezebbé, de sötétedés után alig lehet észrevenni ezt a giga nagy tárgyat, amit valószínűleg parkolás megakadályozása céljából helyezett ki valaki.
A kereszteződés egyébként a Lidérc utcából érkezőknek -amennyiben jól tudom- jobbkezesnek számít, de nagyjából mindennapos, hogy a Sün utcából lefelé haladókba szinte belehajtanak a Lidérc utából érkezők, mert többségüknek eszébe semi jut, hogy tábla híján ez egy jobbkezes utca... Nagyban segítene legalább egy tükör a kockával díszített kereszteződésbe, hogy biztonságosabban lehessen a Sün utcából haladóknak lejutni az utcából, de tábla is szuper lenne. A problémát egyébként 2019. decemberében már jeleztem az illetékeseknek, válaszra sem méltatott senki.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Lidérc u. 17

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva 66956-os számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A XII. kerület Lidérc utca – Sün utca kereszteződés mellett a padkán látható betonkoc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint kerületi lakos, tapasztalatból azt mondanám, hogy azért van ott, mert oda szoktak parkolni (csak 5 percre beugrom). Nem vagyok biztos benne, hogy jobb, ha elviszik...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére