Megoldásra vár

Felbomlott járda

Tisztelt Illetékes!
A Sasadi út és HAraszt utca sarkán, a járda a fa mellett, erősen megemelkedett, botlás veszélyes.
Kérném javítani!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Haraszt u. 17

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    >>> 2020.07.03. 11:09 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Erika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére