Megoldatlan

Hiányzó kerékpáros jelzés

Ugyan a lámpán ott a kerékpáros piktogram, azonban a zebrára nem festették fel a kerékpársávot. Kérjük pótolni, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható, a kerékpáros terelést megszüntették, így a pótlásra sincs szükség.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom elfogadni az illetékes hozzáállását, 5 hónapig semmit sem csináltak. Most már tényleg felesleges lenne,
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6686)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A II., Árpád fejedelem útján a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy küldjék be újra, köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, eltelt a 30 nap. Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra. Köszönöm!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Korábban, egy másik bejelentés nyomán már felkértük a kivitelezőt az Árpád fejedelem útján a kerékpárút átvezetésének pótlására, és azzal együtt pótoltatjuk azokat is, amelyek az Ü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére