Megoldásra vár

Hetek óta tilosban parkoló autó

Tisztelt Illetékes!

A Tatai utca zuglói oldalán hetek óta parkol tilosban, zöldfelületen a képen látható autó. Kérem, szólítsák fel a tulajdonost az autó elvitelére.

(ezen felül örülnék, ha rendszeresen ellenőriznék és büntetnék a környéken tilosban, füvön parkoló több tucat autóst)

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tatai u. 83

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanott, kérlek küldjétek el újra. Köszönöm!
  • Élhetőbb Városért visszajelzésére vár.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van, egy centit sem mozdult (meg tucatnyi másik szabálytalanul parkoló autó, amit soha senki nem büntet).
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A jelzett szabálysértés miatt intézkedés történt.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1 211 223
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Leparkolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Báróczy utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére