Megoldott

Felpúposodott kerékpárút

A fák gyökerei felnyomták az aszfaltot, kérjük javítani. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói visszajelzés alapján megcsinálták.
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A felpúposodott kerékpárút javítása érdekében a szükséges intézkedést megtettük.

    Kérjük fentiek szíves tudomásul vételét.

    Budapest Közút
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a bejelentést.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra. Köszönöm!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6685)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Bejelentését továbbítottuk a Budapes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:/...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Javaslom megoldatlanra állítani.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés december 9-én újra lett küldve.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy küldjék be újra, köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A varázsfesték továbbra sem működik, kérem, jelentsék be újra. Köszönöm!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentést továbbítottuk a BKK Közút Zrt. számára, melynek szakemberei arról tájékoztatták Társaságunkat, hogy a burkolatjavítást megrendelték, és a munkát a kapacitás függvényé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy történik valami?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére