Megoldásra vár

Olajjal szennyezett járda

Anonim Járókelő

Olajjal, csikkekkel és egyéb szeméttel szennyezett a Nyár u. - Istvántelki u. sarkán a járda és a zöldterület.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Istvántelki út 50

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ingatlan tulajdonosát felszólítjuk a hulladékmentesítésre.

    Üdvözlettel:

    Mészáros László
    mb. osztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Csatolom a képet! Köszi szépen
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma maga, és környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére