Megoldatlan

Könyves Kálmán krt. sokadjára

Anonim Járókelő

A Könyves Kálmán körút egyre rosszabb állapotban van. Többen is jeleztük itt is és a BKK-nál, de érdemi válasz még soha nem érkezett. Közben az út lassan darabjaira hullik, sőt több helyen már meg is történt. Ez most egy újabb példa. Továbbra is kérdezném, mikor fogják felújítani? Év és hónap megjelöléssel kérném a választ!

Helyszin: Könyves Kálmán krt 24/b a Citroen autókereskedés parkolója előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították és leaszfaltozták a kérdéses bringaút szakaszt és természetesen az autósok magukénak érzik ezt is.

    https://www.youtube.com/watch?v=ULIqPgHVXFI
  • Adorján Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig fenn áll a hiba, minden nap bukkanok egyet rajta. :/
  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, én is erre járok minden nap, és ha nem ismered a hibás útszakaszt, nagyon meg tudsz lepődni, mert veszélyeset tud dobni az úthiba.
    Most, hogy ősz van, a falevelek meg szépen betakarják ezeket a...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Budapest IX. kerület, Könyves Kálmán körúti kerékpárúttal kapcsolatos bejelentésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az útüzemeltető kapacitásának függvényében gondoskodik a bur...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre több helyen hepehupásodik, ráz, 18 km/h felett teljesen járhatatlan. Mielőbb cserélni kellene a burkolatot aszfaltra!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére