Megoldatlan

Kerékpárút hiányos felfestése

A Bajcsy-Zsilinszky úton lényegében végig vannak valószínűleg viszonylag friss aszfaltozások, melyek az aszfaltozást követően nem kerültek újrafestésre. Amennyiben tervben van az amúgy is rendkívül fakó bicikliút újrafestése, akkor kérem bejelentésemet figyelmen kívül hagyni, azonban amennyiben nincs, szükséges lehet az újraaszfaltozott részek felfestése.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/6641/kerekparut-hianyos-felfeste...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Megtörtént a felfestés?
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Megtörtént a felfestés?
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/6641/kerekparut-hianyos-felfestes...
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nem történt semmi, de majd pár hét múlva újra ránézek.
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ és az intézkedést! Annyit megjegyeznék, hogy nem csak a Szt. István térnél hiányzik a felfestés, hanem a Nyugati tér irányába végig (pl. Alkotmány utca kereszteződés stb.).
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út mentén húzódó kerékpárúton a Szent István tér előtti térköves szakaszon sokkal hamarabb lekopnak a burkolati jelek, mint az aszfaltozott részekr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megállni tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Honvéd utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére