Megoldásra vár

Eldugult eresz az oviban

Anonim Járókelő

A Vadvirág óvodának az ereszben áll a víz. Úgy gondolom ezt nem is feltétlenül tudhatják, hiszen csak esőzéskor derülhet ki hacsak nem látnak rá.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Borotvás u. 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00066251 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    Köszönjük a bejelentést, az érintett épületben egy Óvoda és egy Bölcsőde működik. A bejelentésrő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére