Megoldott

Eltűnt sávhatároló felfestés

Anonim Járókelő

Az Apród utcában az Orvostörténeti Múzeum előtti szakasztól kezdve a 18-as villamos pályájáig a nemrég felfestett kerékpársáv felfestése egyik napról a másikra láthatatlanná vált: szennyeződés vagy megszüntetés?

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szennyeződés még a nagy hőség előtt keletkezett, szerintem érdemes lenne más technikával felújítani, mert különben megint eltűnik a jelzés. Valószínűleg az itt közlekedő csuklós buszok is ludasak a...
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Hümm hümm, csak nem olyan nagy a forgalom, hogy lekopott?!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az I. kerület, Apród utcában a kerékpársávot nem szüntettük meg, a képpel illusztrált problémát a burkolati jel szennyeződése okozta. Az elmúlt időszak rendkívül meleg időjárását a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Mozgó lapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére