Megoldásra vár

Ajtó a kertbe? (avagy nyitott kapukat döngetnek)

Tisztelettel kérem az illetékeseket, hogy legyenek szívesek intézkedni az ott "felejtett" ajtó elszállítására.

A környezetükre kevéssé figyelők helyett, magam szeretném előre is megköszönni az épített környezet szebbé tételét célzó intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Berda József u. 46

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére