Megoldatlan

Rendszeres szabálytalan parkolás a Roskovics utcában

Anonim Járókelő

Rendszeres a szabálytalan parkolás a Roskovics utcában, sárga figyelmezető csík kellene a szegőkövekre.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Roskovics u. 1

Hozzászólások

  • Wagner Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    T. BP Közút köszönöm válaszukat. Ezek szerint marad az ellenőrzés vagy a poller.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A tárgyi bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A XII. kerület Roskovics utcában történő rendszeres szabálytalan várakozás problémájára a következő vál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére