Megoldásra vár

Megsüllyedt burkolat

Tisztelt Illetékes!

A két sportpálya közötti pihenő területen a padok alatt erősen megsüllyedt a burkolat, balesetveszélyes. Kérjük szépen a helyreállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hadak útja 8

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    >>> 2020.07.03. 11:08 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Járda"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, June 29, 2020 11:36 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Su...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • K Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére