Megoldott

Széteső aknafedél

Anonim Járókelő

A képen szereplő aknafedél szétcsúszott és kiáll a földből. napról napra egyre rosszabb állapotban van. rettentő balesetveszélyes!!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentés az önkormányzat válasza alapján még 2015-ben, azaz a szabályunk szerint a bejelentés beküldésétől számított egy éven belül megoldódott.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A következő bejelentést szíveskedjenek megoldottra állítani:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/6586/szeteso-aknafedel

    Köszönettel,
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodav...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentéstől számítva 4 hónap kellett hozzá. :-(
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, de tényleg magasabban van...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ráadásul a betonozás már most magasabban van, mint a környező aszfalt. Mi lesz, ha még le is aszfaltozzák, hullámvasút?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem nagyon tűnik minőségi munkának...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre nekiláttak, nem kis akna van alatta.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Épp az jutott eszembe, hogy tele van a város ilyen fedelekkel, és nincs tartalék?
  • Márai István hozzászólt a bejelentéshez.

    És mi szeretnénk egy újabb atomerőművet, mikor egy aknát nem tudunk több hónapon keresztül lefedni???
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    július 31 óta nem csinálták meg az aknafedelet!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem visszavenni megoldatlanra, csak a kátyúkat csinálták meg, az aknafedél továbbra is el van kerítve.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételten továbbítottam az önkormányzatnak.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Mivel az ügyben SEMMILYEN előrelépés nem történt, viszont már a környező úttest is tönkrement a kerülgetések miatt, így kérem, hogy jelezzék ismét az illetékesnek, hogy már nem csak...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    mi lenne? semmi...
    tili-toli...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor most mi van???
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelentem az FV Zrt kitette a terelő korlátot, azóta már több helyen beszakadt az úttest is, mivel mindenki kerülgeti ezeket az akadályokat. A helyzet egyre rosszabb. Nem kellene ezt valakinek megoldan...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a szerint a (F)ővárosi (V)ízműké lenne?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Reggel teszek fel új képeket, új fejlemény van! Csak kimerült a telefonom.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A probléma megoldása érdekében felvesszük a kapcsolatot a Fővárosi Önkormányzattal, ugyanis nyilvántartásunk szerint az aknafedél az FCSM kezelésében áll, tehát annak fenntartása...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldtem be fejleményknt képeket, kérem, azokat is jelenítsék meg. Köszönöm!
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter,

    Továbbítottam az önkormányzatnak.

    köszönöm a jelzést.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint miután rájöttek, hogy nem az övék, elvitték az oszlopot. Gratulálok!

    Javaslom az önkormányzatnál bejelenteni, ha nem ők az illetékesek, akkor kötelesek továbbküldeni.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Közelebbről.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ehhez képest most mit látok? Az oszlop eltűnt, az aknafedél állapota változatlan. Vajon miért?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A mellékelt kép augusztus 4-én készült.
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő és Járókelő.hu!

    Köszönjük a megkeresést. Sajnos a hiba megszüntetése érdekében eljárni nem áll módunkban, mivel a megjelölt fedlap nincs Társaságunk kezelésében.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést :) és a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyok vagytok! Reggel bejelentettem nálatok, ti továbbítottátok és már rajta is van a villogó kresz tábla. Köszönjük!!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Köztéri csap szivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Huszti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Cső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Soós Viktória
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldugult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére