Válaszra vár

Járdán parkolás

Hivatkozva a decemberi bejelentésemre:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/56543/pofatlan-parkolas

Továbbra is szükségesnek érzem jelzett helyen parkolásgátló eszközök telepítését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 150

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ezen múlik, nagyon szívesen kifizetem azt a 3-4 pollert... aranyárban van mondjuk :)
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben olvastam az előző bejelentésre adott válaszukat, pénzhiányra hivatkozva valószínűleg nem fognak ezzel foglalkozni. Sajnálatos dolog, nekem is sok bejelentésem van hozzájuk, aminek többségére sa...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Parkolásgátló elemek telepítésével kapcsolatban a Budapest Közút az illetékes. A kerület csak a parkolási büntetések kiszabásában tud segíteni, a valós probléma megelőzésében sajnos nem.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére