Megoldott

Esténként illegálisan lezárt közterület

Anonim Járókelő

Éjszakánként le van zárva a Budapest, Móricz Zsigmond körtéren lévő gomba, nem lehet bemenni a közepén lévő kútig. Éjszakánként egy őr is őrzi a területet. Ha a rongálókat akarják távoltartani, akkor elég az ottlévő őr, de a járókelők így nem mehetnek oda a közterületen, ahova akarnak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 10

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Kiss Balazs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Sz. Lukács Éva!

    A parkositott részt is le kellene zárni. Az ottani fákat, a Gomba külsö falát, a Moricz szobrot illemhelynek használják a szorakozásbol fáradtan hazatérök illetve a környéken a...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A válasz megérkezett úgy látom. Szerintem jogos, hogy lezárják állagmegóvás miatt, mert így legalább nem költöznek be a hajléktalanok. Szerintem megoldottra lehet állítani az ügyet.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Hivatkozva a 6550. számú megkeresésére – melyben a Budapest XI.ker. Móricz Zs. körtér Gomba épület belső terének éjszakai lezárását kifogásolja – az alábbiakat válaszolom.
    A belső
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére