Megerősítésre vár

Kamionnyi hulladék a Bihari út mellett

Kamionnyi hulladék a Bihari út mellett, ahol az elhagyott vasúti terület a hazánkban dübörgő kínai gazdaság egyik átrakóhelyévé vált.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bihari u. 10a

Hozzászólások

  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A tárgyi megkeresésére mellékelten küldöm hivatalunk tájékoztatását.

    Üdvözlettel,

    Antal Gergő
    környezetvédelmi ügyintéző
    Kőbányai Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    Környeze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére